Jak sprawnie radzić sobie z logistyką e-commerce

2023-10-12

E-commerce to dziedzina, która dynamicznie rozwija się na całym świecie. Jednak z sukcesem biznesu online wiążą się również konkretne wyzwania, zwłaszcza w zakresie gospodarki magazynowej. Dlatego też zanim wyzwania staną się przeszkodą, warto znać je i przygotować się do skutecznego zarządzania magazynem w sklepie internetowym.

Rewolucja zwrotów e-commerce: Jak logistyka magazynowa przemienia wyzwania w szanse

2023-06-14

E-commerce jest niezwykle dynamiczną i rozwijającą się gałęzią handlu detalicznego, która umożliwia konsumentom zakupy online z dowolnego miejsca na świecie. Jednak jednym z największych wyzwań dla branży e-commerce jest obsługa zwrotów.

Co to jest fulfilment i dlaczego jest kluczowym elementem e-commerce?

2023-05-10

Wraz z rozwojem handlu elektronicznego i rosnącym zapotrzebowaniem na zakupy online, pojawiły się nowe wyzwania związane z efektywnym zarządzaniem procesem dostawy. Jednym z kluczowych elementów e-commerce, który odgrywa decydującą rolę w obsłudze zamówień, jest fulfilment. W tym artykule przyjrzymy się, czym dokładnie jest fulfilment i dlaczego jest niezwykle istotny dla sukcesu biznesu online.

DOŁACZ DO NAS! NOWY MAGAZYN!

Centrum Magazynowe Point of View w Grodzisku Mazowieckim to nowoczesny park logistyczny zlokalizowany 15 minut na zachód od Warszawy, zaledwie 100 m od węzła Grodzisk Mazowiecki (Autostrada A2), w jednym z najważniejszych punktów logistycznych Warszawy i Mazowsza. Budynek oferuje ponad 53 000 m2 powierzchni i gwarantuje niezakłócony dostęp zarówno do stolicy jak i centralnej i zachodniej Polski. Wybrane budynki posiadają prestiżowy certyfikat BREEAM, na dachach montowane są instalacje fotowoltaiczne, a także świetliki na 4% dachu w strefach przydokowych, 2% w pozostałej części budynku.

Akcja co-packingowa

Kolejna akcja copackingowa w realizacji :) Miłego oglądania
#jemsushi

Mamy Nowe Auto

Nowe auto w naszej flocie :)